Bir takım şeyler öyle oldu

Read More

Canım çok sıkılıyor kuş vuralım istersen

Bir kış hikayesi
Read More

Yoksun ama Varsın

Varoluş sorgusu
Read More

Kız Kabusu İlk Gece Yakında Sinemalarda

Gelin mi oluyoruz gömülüyor muyuz belli değil
Read More

Düşlerimizi kim aldı?

Her şeyin en iyisi susmak. Hikayelerini kendinden başka kimseye anlatmamak. En iyisi
Read More

Görüşürüz

Seni ankara'ya benzetmekte zerre edebiyat kaygım yok
Read More

Memeler

ilk tanışma
Read More

Tecavüz Kimin Suçu

Tecavüzü lanetleyen kaçımız gerçekten lanetliyor?
Read More

Büyüyünce

Çocukluk hayalleri

Cuma, Eylül 25, 2009

İzninizle memenize bakabilir miyim?

6ay önce kendimi yaprak dökümü ailesinin sevilmeyen ezik veledi leyla gibi hissediyordum. Bu günlerde ise eniştesine kaçan sonra da sokaklara düşen kızı necla kıvamına geldim. Sırada 3 çocuklu dul herife varan çok bilmiş fikret olmak var, şeytan kulağına kızgın demir, kaynar yağ, asit ve türevleri.

Enişteye kaçmak kısmını açıklamam lazım. Beni gördüğü her yerde "gene mi geldi bu karabatak" diye atağa geçen kendine komunist enişteye kaçmak için beyin gerdirme ameliyatı yaptırmış olmalıyım. Yada harbi harbi bir kuş türü olan karabatak olmalıyım ki onun o dazlak kafasına yuva yapayım (karabatak kuş muydu kablumbağa mı??) Kaçılacak bir enişte olsa mesela behlül benzeri bir enişte, tamam yaparız belki öyle bir terbiyesizlik ama değil işte adamla aynı havayı tenefüs bile edemiyoruz birbirimize iyi, kötü, çirkin bakışı atmaktan ortamdaki negatif elektronlar gözle görülür hale geliyor.

Ablamda ayrı bir reşat nuri güntekin romanı. Ne misafirliğim kaldı, ne bacılığım, ne sırdaşlığım, gözünü açtıktan zıbarıncaya kadar dırdır dırdır ( Enişteme olumlu bir dua etmem sözlükte " imkansız"la aynı anlama gelse de ablamın çenesine karşı sen bu adama sabır ver allahım (ama başka bir şey verme mümkünse verdiklerini de al)
abla hatun:
-Bir aydır ben özgürüm ayağına ne pisliklere battın kimbilir? kırk kere yıkanmadan benim güzel taç nevresimlerime değeyim deme, annemlere karşı seni savunmaktan öyle kıdem atladım ki savunma bakanlığından iş teklifi aldım gerizekalı siminya!!! gibi sap sup laflar etti.
Lan bu kız gazi üniversitesinin kampüsünde ertuğrul'la söz kesip, otlarda yuvarlanırken ben evdekilere onu öyle bir farklı yere gitmiş gibi anlatıyordum ki dinleyen günü birlik umreye gittiğini sanıyordu, böyle mi olacaktık abula haa böyle mi???
Dedim kendi kendime kendimden daha kendimlere; bu iki imitasyon karı kocaya günlerini göstereyim bir işe girip para kazanayım ondan sonra filmlerdeki gibi ilk maaşımı getirip tam suratlarının onikisine çarpayım şırank patank tapank diye.

Buraların meşhur bir iç çamaşırı mağazası varmış. Ankara'da hiç görmedim ama meşhurmuş, demekki ben çamaşır cahiliyim. ( sonra bi düşündüm iç çamaşırı cahili olmadığımı göstermek için gocunurk gocunurk gocundum zaten her konuda ezik, beceriksiz, zevksiz damgası yemişim şu sanal alemde, bari buradan bir takdir ve tebrik alayım "cahil değilmiş lan yazık kıyamam" desinler bana dedim; ne güzeldir missclaire giyerim giydiririm, ciddiyim)

Bir tezgahtar arıyorlarmış bu mağazaya. Müdür deneyim lazım dedi ben yetiştiriyorum onlar soluğu akmerkez'de alıyor, artık bu düzene hayır hayır hayır diye çığlık attı (atmadı ama ben olsam atardım, nankör tezgahtarlara ölüm diye pankart bile açardım) Israr, kıyamet, rica, minnet işe aldırdım kendimi. Patronun deneyimden kastı şuydu:
-dükkana bir kadın girdiya sen çat diye meme numarasını bilecek ve sütyenleri önüne yığacaksın.
-huhaha bu mu deneyim :) ne var ben bilirim kadınlar birbirini memesinden tanır, bana memeni söyle sana adını söyleyeyim.
Başladım işe ama bir halt anladığım yok. Heryer alabildiğine çamaşır, çamaşır, çamaşır, çamaşır. Bu mağaza bir tören alanı, bir panayır yeri, bir rus sirki. Donlar birbiri ardına kortej yürüyüşündeler, dantel çoraplar seyirci kontenjanında, sütyenler askeri, sivil erkan. Ünlülerin "hergün makyaj ve kuaförden bıkıyoruz, bu nedenle günlük hayatımızda bunları kullanmıyoruz" demesini hatırladım. Burada yıllarca çalışan bir insan bir daha iç çamaşırı giymez, giyemez, doyar böyle hırtlağına kadar. Çamaşırcı bir yakının varsa bir ara eteğinin ucunu kapı koluna tak ve dene bakiim altında bişey var mı yok mu.

İşe başladım direktif gereği içeri giren herkesin direk memelerine ve aşağı bölgelerine odaklanıyorum
-aaa karton piyer gibi kız bu, olmayan memesine benden bi 65.. bi dakka 65 numara sütyen var mı ki? ben direk 85 den girdim piyasaya.-one beee annem benim, sütaş'a ham madde sevkiyatı yapacak gibisin, bu eder 150 nümero.
-şu adam slip isteyecek gibi yürüyor, ama acaba erkeklerin slipleri neye göre, nerelerine göre ölçülüyor? şak diye bilsem ayıp olur mu??? sonra demesin kıza bak slip numarasında nasıl uzmanlaşmış, vay kaltak!


İç çamaşırı satmak demek bütün gün gelenin geçenin cinsel bölgelerine bakmak demek, bunu bildim bunu yazdım aha.
Tamam öteki tezgahtar kız içeri girenin kulağından fanila numarasını, ense traşından don lastiğini bile şakkadanak biliyor ama o 10 yıldır bu alemin insanı, bense çömez doncuyum olacak o kadar göz tacizi, el yordamı.
Fakat lakin, patron; çamaşır kuytularından, çorap yamaçlarından beni dikizledi ve gitmeyişatımı hiç beğenmedi. Sadece 3 gün sonra, iç çamaşırı dünyasından akmerkez'e terfi etme hayali bile kuramadan dehlendim. İyi oldu ama, üzülmedim, çünkü burada çok değil 3 ay çalışsaydım ne kadar direnirsem direneyim hemcinsi sapık olmam içten bile değildi.

34 yorum :

 1. Ufakken notlarım kötü geldi diye, yaz tatilinde toptancının yanında zorla çalıştırılmıştım. Bende orda ne kadar cips ve benzeri var yediğim için kovmuşlardı. Bir an o günler geldi aklıma. İş hayatı böyle nankör birşey işte..

  YanıtlaSil
 2. bende çamaşırları giyip giyip çıkarsaydım keşke :)

  YanıtlaSil
 3. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim sana fakat o ibnetor patron sallamış be, hiç kimse kafan meme ölçüsü bilemez, ben rastlamadım böle bi tezgahtara ki iç çamaşarı sapıııyım...Daha güzel bir iş dilerim ve öperim

  YanıtlaSil
 4. Karabatak: kus

  Iyi ki dehlenmissin yol yakinken.

  Bir de cogu gogusu kucuk insanlar zaten buyuk sutyen aliyor ki daha buyuk gostersin diye. Onu nasil bileceksin mesela ^.^

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Siminya bu sabahta her sabah olduğu gibi blogu açar açmaz yazılarına koştum ve yeni yazını görünce pek sevindim eline sağlık, bir solukta okuduğum yazının sonunda al işte yine ben, iyi ki var ve yazmış demeden edemedim. Nankör insan nankör olur fazla konuşmayacağım. İlerisi için blog ve ahlakım müsaade etmez konuşamam sadece kötü olan herkese Allah'ından bulsun diyorum.

  YanıtlaSil
 6. Nerde ezik damgası yemişsin, hıı. Ezerim valla.
  :)) Ulan burada don mağazası var, önünden geçiyoruz. Kızlarda nedense hep tükkanın önünden geçenlere bakıyorlar. Alıştırma mı yapıyorlarmış demek ki.
  Bak ha, bu bana söylenir mi şimdi? Paranoya sahibi oldum şimdi :) Ne bakıyonuz lan numarama :))
  (Hem o sütyenlerde ne numaralar dönüyor, ellemeden almayın oğlanlar. Alırsınız sönük çıkar sonra)
  Mmm Neyse gidiym de sırtıma 2 tane baksırt aliym, yeni çıkmış komşu neciye teyzenin yelloz kızı söyledi hem donmuş hem atlet.

  YanıtlaSil
 7. Kargocuda çalışırsın eltimin kaynanasının bilmemnesine paket yollayacam diye gelirler. Peynir fabrikasında çalışırsın kaşarından beyazına peynir isterler. (bu ben olabilirim) Eee senden ne istiycez ki? Simiiiş 2 fantaaaazi don 2 az dantelli sütyen paket yaptırıver de çoluk çocuk sevabına giyinelim hadi be bacım..

  YanıtlaSil
 8. Forsaken' ın yorumu ve Siminya' nın cevabının gönderim saatine baktım ve döndüm bir daha baktım.

  YanıtlaSil
 9. iç çamaşırı ölçülerinde niye bir standart yok. ingilizi başka, amerikanı başka biz başka. meme memedir kardeşim dünyanın heryerinde.

  YanıtlaSil
 10. Bende bir zamanlar bir katalogun geri gelen kiyafetleri yeniden paketleme bölümünde calismistim, eve gelince birak camasir dürmeyi, görecek gözüm bile kalmamisti, nasil bikmistim camasirdan:)) Neyse 8 ay sonra ayrildimda kurtuldum aksama kadar camasir katlamaktan, ama evdekilerden kurtulamadim hala.

  Nereden geliyor bu kadar camasir anlamadim.

  Allaha dua ediyorum "Ya Rabbim, bana bizim evdeki kirli camasirlar kadar para ver! diye:)) Valla duam bir kabul olursa, hepimize yeticek kadar paramiz olucak:)))

  YanıtlaSil
 11. Ee karıma alacağdum da. Bedenini kestiremiyorum. Sizin vucut hatları var gibi. Şunu ve sunu bi deneseniz... Bazen öyle seyler oluyor. hatun şeysi isterseniz deneyebilirim dediği oluyor. Tabi tişörtlerde falan filan. Bir gün hatunun teki bana kıyafet giydirmişti. Ay kocamın seyi size benziyor. Size zahmet lütfen lütfen lütfen

  YanıtlaSil
 12. Hayalimdeki meslek :) Abovvvvvvv ... Ben hic bikmam, hic yilmam oyle densiz terbiyeiz adamın tekiyim :==)) Hani bi gun bu isi yapsam beni gorenler o kadar sene bunun için mi okudun diyecekler bende evet diyecem o denli abovvv :==))

  YanıtlaSil
 13. Ufak iken PVC sektörüne al attırdılardı berbelik deneyiminde ustayı yanlışlıkla kesince traşta :D Şimdi -kimilerine göre- koskoca bilgisayarcı olduk gene tırı vırı işlerde sürtüp duruyom. En azından annemin 'EVLEN' baskılarını engelliyo :p

  YanıtlaSil
 14. senin yerinde olsam kesin lezbiyen olurdum :)

  YanıtlaSil
 15. doya doya gülmemi sağladın saol valla:)

  YanıtlaSil
 16. Hay allah.. 15 yıl önce daha ergendim ve iç çamaşırı ve mayo markalarının bayiliği ve bir kaç şubemiz olan zincirimiz vardı..
  Lakin bende epey sexi iç çamaşırları satardım..

  O günlerden kalma bir alışkanlık sanırım memelerin ölçüsünün tahmin yeteneğim..
  Bir de tek elle pat diye kopça çıkarabiliyorum sevişirken kadınımın:)

  Hay allah ne alakaysa benimkide:)

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 19. Baş belası Siminyaaaaaaaa..

  Ben şu an patronun yanına gidiyorum..
  İşi bırakacağımı, başka bir yerde çalışmak istediğimi söyleyeceğim, patronuma..
  Deneyim filan vız gelir valla..
  Oranın Müdürü ile deneyleşiveririz birazcık, ne var ki.. :Pp

  Kız sen, bu reklam karşılığı olarak, Miss Claire'den kaç para aldın..?
  Hadi bakalım belki bu link dolayısıyla da bir miktar daha verir belki.. :Ppp

  Siteye bir girdim, yazının devamını bile okuyamadım..
  Dedim, "Keşke erkek olaydım.. Ya da, eski günlerimde olaydım.. O zamanlar hafiften lezlik filan vardı, kavak yelleri eserken tepemde.. :Ppp
  Ama yine mankenlerin göbeklerine, şu meşhur altın yaldızlar saçan mausumla bir kaçına imzamı atttım..
  Neyse ki, imza kalıcı olmadı..
  Uçup gitti imzam, mankenlerin vücutlarının üstünden.. :))

  Ama, dediğin gibi, iyiki patron senin popona tekmeyi vurmuş..
  Yoksa, kesin lezbiyen olup çıkardın..
  Yok hayır.. Lezbiyenlik kötü bir şey anlamında demiyorum..
  Sen yapamazdın o işi..
  Sana şuradan, yani sanal alemden bir öpücük göndermeye kalkıyorum..
  İiğğğğ..Öööğğğğğ.. diye olmadık sesler çıkartıp, miden neredeyse bir yerden dışarı çıkacak oluyor..

  Yok yok..! Hayır..! O iş sana göre değildi..
  Ama, ben..
  Ahahaha.. :DDDD

  Şunu çözemedim, ne anlama geldiğini; "saman elinse, samanlık da senin.."
  Hayır yani, samanlıkta ne işin var..?
  Bu benzetmeyi Miss Claire için yapmadığını sakın söyleme bana..

  Yok yok..! Sakın ı-ıııhhhh demeye kalkma, zorla da olsa öpecem..
  Böyle böyle belki alışırsın azıcık..
  Mmmmmuuuckkk..
  Öbür yanaktan da..
  Mmmmmuuckkk..

  Görüşürüz.. :))
  Seni seviyorum, canım Siminciğim..

  YanıtlaSil
 20. o değil de istanbula geldin de, bi tel pembe saçını göremedik ha siminya... :)
  özgür kızlık bu mudur yani..
  iyi ki çalışmamışsın orda, iç çamaşırlarından sıkılan bi kadın modeli hayal etmek istemiyorum ben...

  YanıtlaSil
 21. hahaha güzel deneyim olmuş ama :)

  Ben de kot satarken herkesin kıçına bakıyodum kaç giyiyordur diye :p

  YanıtlaSil
 22. Bacım sende iki rekat rahat dur. Daha dönmedinmi palanın şefkatli kollarına? :D

  YanıtlaSil
 23. Bir hüzün ve sıkıntıların içinde işten çıkarılmış bir tezgahtar değil İLAÇ gibisin siminyacım.İyi ki varsın güldürdün bizi sevgilerimizle.

  YanıtlaSil
 24. saman elinse samanlıkta senin deyimini ablamın komşusu söyledi : açgözlü, gözü doymayan, hızlı yemek yiyen insana denirmiş saman elin samanlık miden ne acele acele tepiştiriyorsun diye tv deki bir kadına söyleniyordu :)

  çok dikkat edin erkekler, valla buradaki kızlar kıçınıza ve şeyinize bakıyorlar slip ölçünüzü kestirmek için :)

  YanıtlaSil
 25. değişik yazı. iç çamaşırı mağazasındaki bir tezgahtar ne zorluklar yaşıyor anlamış olduk. daha fazla kalsan orada afedersin sapık gibi olurdun milleti incelemekten:)

  YanıtlaSil
 26. Hımmm sonunda yorum yapabiliyorum dediğimi yapıp popup pencersi yapmışsın:))

  Simi sende bır ışık gördm benimle çalışmak istermisin:))

  YanıtlaSil
 27. Okunduktan sonra imha edilmesinde sakınca olmayan bir mesajdır.

  Siminciğim, hani sana bir mail gelmişdi de, sen de geç cevap vermiştin..
  Hah evet..! O mailden bahsediyorum..
  Sonra ben tekrar bir cevap yazmıştım..
  O en son ki maili okuyup okumadığını merak ediyorum..
  Hani cevap yazmadın da, o nedenle..
  Okursan, okudum diye de, bir şeyler çiziktiriver, canın isterse..

  Bu mesaj burada biter imha edilmeyi bekler..
  (Merak buyurma, öpmeden bırakıyorum..)

  YanıtlaSil
 28. iç çamaşirlari icimi gidikladi beeaa :O

  YanıtlaSil
 29. bu soruyu sordun mu peki?

  YanıtlaSil
 30. bir zamanlar bu kahrı çekmiş biri olarak diyebilirim ki en berbat işlerden biridir. bilirsin de zamanla. dener dener sıcak sıcak eline verirler adamın. hem öyle bilinemiyo felam değil bir müddet çalıştıktan sonra bal gibi bilirsin gömleğin kaç x olduğunu bilcen de onu mu bilemicen. zaten bi sütyen bi çorap meslekten nefret ettirmişti beni şahsen. İnsan bi müddet sonra kendini süt sağma makinası gibi hissedebilir.

  YanıtlaSil
 31. istanbula gelmek sadece evden uzaklaşmak değil ne kadar blog yazarı varsa onlara yaklaşmakmış hepiniz buradasınız bee :) bu soruyu sormadım elbette drn :) bak haklıymışım ibrahim onayladı durumu

  YanıtlaSil
 32. canımmm harika bir yazı olmuş.eline sağlık:) sen daha iyi işlere layıksın.inşallah hayal ettiğin işe sahip olursun.ne diliyorsan.

  YanıtlaSil
 33. ben siyah çiçeklileri beğendim..

  sendeki hayat deneyimi de az bulunur bi özellik olacak sen yakında ereceksin artis...

  YanıtlaSil
 34. yaşlandığımda başıma ufacık ufacık sabileri toplayacak ve tıpkı bir hakkı devrim'mişcesine anılarımı anlatcam havalım, bütün çabam bunun için. alzaymır olup unutma ihtimalime karşı buraya doldurayım hepsini, olmazsa buradan okuturum

  YanıtlaSil

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn Email Pinterest

sen kaç yiğidim, ben bunları oyalarım

Blog Archive

Popular Posts

.

.
Powered by Blogger.

Follow by Email

PROFİLİMİN AZCICIĞINI GÖRÜNTÜLE
AZ DAHA GÖRÜNTÜLE
SONRA BİRAZ DAHA

Kimsenin benimle ilgilenmediğini anladığım zaman 16 yaşındaydım. Hayatımda ilk kez bir şeyi doğru anlamıştım. İnan bana seninle de ilgilenmiyorlar. Başına gelenler sana ceza ya da ödül olsun diye değil. Hepimiz öleceğiz ve cehenneme gideceğiz. İskender dünyayı aldı ve şimdi tek hatırlanan gay olduğu. Marie Curie laboratuarda çürüdü. Ne geliyor gözünün önüne frijit bir bakire, hayır aslında evliydi. Kimin umrunda ?
Demeye çalıştığım da bu zaten. Bırak ansiklopediler senden bahsetmesin, popüler olma, 2150 yılında Google’da adın çıkmasın, üst geçide ismini yazmasınlar. Ah ne gam!
Beş sene önce hayal ettiğin durumda mısın ? Ya da beş sene sonra hayallerin gerçek olur mu sence ? Önemsiz olduğunu kabullen, mızıldamayı bırak!

Clicky Web Analytics

online

Copyright © Siminya | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes - Published By Gooyaabi Templates | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com