Bir takım şeyler öyle oldu

Read More

Canım çok sıkılıyor kuş vuralım istersen

Bir kış hikayesi
Read More

Yoksun ama Varsın

Varoluş sorgusu
Read More

Kız Kabusu İlk Gece Yakında Sinemalarda

Gelin mi oluyoruz gömülüyor muyuz belli değil
Read More

Düşlerimizi kim aldı?

Her şeyin en iyisi susmak. Hikayelerini kendinden başka kimseye anlatmamak. En iyisi
Read More

Görüşürüz

Seni ankara'ya benzetmekte zerre edebiyat kaygım yok
Read More

Memeler

ilk tanışma
Read More

Tecavüz Kimin Suçu

Tecavüzü lanetleyen kaçımız gerçekten lanetliyor?
Read More

Büyüyünce

Çocukluk hayalleri

Salı, Ağustos 19, 2008

Elleşme, kafam karışık

"Kendi kendine konuşan normal olamaz"

J.Albırt Zıbardıken

Yoooo ben kendi kendime konuşmuyorum ki, kendi kendime düşünüyorum, buda delilik değil heralde albırtt zıbardıki ? Hoş bu memlekette düşünenlere konuşanlardan daha çok önyargı vardır, o ayrı. Bu meseleye sonra değinirik, belki, ne bilim.

Saksıda bir anormallik var aynı anda 10 şey düşünmeye başladı, birini düşünüp bitirmeye ramak kalmışken öteki damlıyor, sonra öteki... Bloğumda bir şey eksik, bi bişey ama ne ? Çekip çevirip adam edecek biri gerekli "earkekim bana sahip çıkmalıaa" diyen davarlar gibi bloğuma şöyle en izbandutundan birini sahip mi çıktırtsam ?? Mesela bir fav ikon yapsa, beyazları daha beyazlaştırsa, cam yüzeylerde leke bırakmasa ?? Cık ! sonra minnetti, çok teşekür ederimdi, ay sen çok süpersindi çaputa döner karizma, kalsın.

Akrep burcu olmayı düşünen varsa vazgeçsin çok kötü yan etkileri var.Bi kere haftada bir zehir birikimi oluyor, durup dururken hiç tanımadığınız insanlara uyuz olmaya, Gürcistan başbakanı gibi üzerinizdeki bir şeyleri yemeye başlıyorsunuz. Ben hemen en yakın kostüm saçımı tepiyorum ağzıma öööğğ parfümlü bu nalet şey...En kötü tat "Bu bea you" parfümünde, geçenki Spirit lezzetliydi.

Acaba pesimist bir blogcumu olsam ? belki severim, severler ha ? Denemek istiyorum bi gıpraşmasan ?

"hüzün bulutlarında giden ayrılık gemisinin kanatlarındaki bir çiğ tanesinde aradım aşkın gözyaşlarının tınısını ??? yok olmadı buruştur at yeni kaat... yüreğimin sesleri keder kuşlarının seslerine isyan eden bir isyankar,kendi gözlerimde buldum gözyaşlarını, uzattım elimi dokunmak için, masum gözlerinden martı sesleri geldi, bulutlardaki dalga seslerini bastırırcasına haykırdılar duyargaçlarımın duyargalarına ??? hööö siğeaa !!

Bir yerlerde benim teknoloji bloğum olacaktı ?!! nerdeydi adı neydi ? Hocaanım gibi takılıyordum orada: bir çok bilmiş, bir ukala sorma.İngilizce çeviri yapıyordum fransızca bilmediğim halde.Bir sürü warez siteye üye olmuş, bi sürü trojan yemiştim,bloglar aşkına. Proğramları indirip tanıtım yazısı yazıyor,caps alıp,crack buluyordum salakmıy-mıntıy-mışım ben? Bir ara el sanatları dükkanında çalışıyordum orada yaptığım şeyleri şimdi yap deseler paraguaya kaçarım.Niye önceden yaptığımız, giydiğimiz, düşündüğümüz şeyler şimdi komik yada inanılmaz gelir ? hı albırt ?

Bir yorum bırakılmış az önce bloğuma, kafam iyice sebze çorbası oldu.Sanki beni tanıyormuşta ben onu tanımıyormuşum gibi bir izlenim şey ettim yada o öyle izlenimleyim diye öyle yapmış.İsimsiz yorumlardan tırsmaya başladım acaba gıcık olduğum "yorumunuz blog sahibinin möhöm onayından geçcek sona bi ara hizmete girecek" durumuna sıcak mı baksam ? Onlar'da haklı demek ki ismini açıklamak istemeyen izleyicilerden dolayı böyle bir önlem almışlar.Korktuğum, başıma bela olabilecek kimse yokki ! Olsa olsa en köşegen ihtimal abim olabilir, belki kardeşim, sonra amcamın 5 oğlu, belki babam, kel eniştem, bakkal muzaffer, belki kuzenlerim bel.. fazla sayılmaz sen kendi belalılarına bak !

kafam karışık, kafam karışık, kafam karışık,kafam karışık


22 yorum :

 1. hıı anladım seni:)))

  YanıtlaSil
 2. İyidir iyidir kafa karışıklığı Siminya insanı zinde tutar. Evet haklısın aynı anda 10 tane şey düşünüp, sebze çorbası gibi bir akılla dolaşmak biraz yorucu ama boş tencere olmaktan iyidir ha ne dersin :)Bir de lütfen ama lütfen bütün kalbimle rica ediyorum pesimist blogcu olma sen böyle sadece mis olarak kal, olmaz mı?

  YanıtlaSil
 3. aydan... pessimist olmamdan ürktün dimiii :))komik pessimist olsam ? yok mu öyle yazan acaba ?? neyse kafam daha çok karışıyor bir çay içmeliyim

  YanıtlaSil
 4. Xtra karamelli bir mocca al bence sen :))

  YanıtlaSil
 5. sen başkanı ol, bende üyesi iyisimi... bugünde değil benim genelde kafa bir karışık,bir bulamaç hali:)aynı aynada 4 konuyu düşündüğümü idrak edince az öncede yine, içimden kendime yeter diye bağırdım ama sustum mu dersen öbürü diğerine daha feci bağırdı:) sonuç bir arbade bir nevi seferberlik hali:)karışıklığa devam beraberinde beyin kıvrımlarımdaki kırışıklığa da devam:)e bu yorumda ispatı olsun krakercim:)bencede sen böyle kal,hep böyle kal hep cana yakın:)buda günün şarkısı niyetine günün dileği:)

  YanıtlaSil
 6. küstüm ben sana hııh!..

  YanıtlaSil
 7. aha nazara geldi sen bak ben söyliyim. öyle uluorta en güzel benim, dudaklarım güzel falan filan şeklinde dolaşırsan, cümle aleme duyurup ta onaylatırsan olacağı buuu. tüü tüü tüü sana emi...8hanii benden değmesin anlamında bunlar) geçer be siminya geçer. ama sen hep böyle olduğun gibi kal emi :))

  YanıtlaSil
 8. @tnrzclk ...keşke o kadar basit olsa

  @ve...yorumun gayet normal ve seni görmek bana tüm şarkılardan güzel arkadaşım :)


  @isimsiz ??

  YanıtlaSil
 9. beenmaya..yapma yav nerde en güzel benim dedim haahah kuru iftira :) bi kere orda dedimki bu soruyu çok sorardım dedim bir tek dudağım güzel aslında derdim, aman birde açıklıyom yav :)) beenmaya; hüzünlü hatun güldürükçümü oldun :)

  YanıtlaSil
 10. Allahım ne kadr isyankar olmuş bu yazı..Devrelerim yerinden oynadı:D.D Sürekli bir şikayet:P:p

  Bir de o isimsiz yorum yazanlar bence Bakkla Muzaffer:D

  YanıtlaSil
 11. sensin bakkal muzaffer bi kere! hıh!...

  YanıtlaSil
 12. uk..oradan göründüğü gibi diil tamam biliyorum bir iç döküş bir içe çöküş gibi görünüyor ama aslında şey.... amannnnnn :) kim o bakla ??

  YanıtlaSil
 13. Kafanın karışık halı cok komik:D.benınkide karışık ama böyle karışması daha güzel:)

  YanıtlaSil
 14. yorumu yazan isimsiz blogger benim. baktım burda bir isimsiz daha var ama ben değilim. korkmana gerek yok siminya seni korkutan nedir anlamadım. kesinlikle seni tanımıyorum. ipicu ver demissin. zaten verdim aslında. sen de bulmusun sanırım ki burda pesimist blogcudan bahsetmişsin işte o benim. "belki severim, severler ha ?" "hüzün bulutlarında giden ayrılık gemisinin kanatlarındaki bir çiğ tanesinde aradım aşkın gözyaşlarının tınısını ??? ben onun alasıyım işte. yok olmadı buruştur at yeni kaat... ben kendi blogumda alasını, fazlasını yaptım :D bilerek ve özellikle yaptım. cidden yaptım yani.ama niye yaptım? gerçi topu topu 18 ileti var. 50 tane taslak. tek bir sayfa. girenin sitede kalma süresi 1 dakkanın altında. eheheh. bloggerın ilk versiyonu ile yapmıştım. next page yoktu :D aslında millet okusun diye yapmamıştım. salak salak yazıp duruyordum. ondan sonrada kaybediyordum. dedim vasiyet olsun googledan iyi host mu olur. ben ölünce bile durur orda. pesimistim işte. depresifim. ama yazmak için birinin seni dürtmesi lazım. kafanı karıştıması lazım ki yazasın. bu hayat olur, bir kız olur, biri sinir eder seni, meraklandırır.

  tv yi aç aşk filmi. radyoyu aç doymadım doyamadım sevmelere seni ben. romanlar yazmışlar. gazetelerde aşk cinayetleri. intiharlar. insanların günlük meşgalelerin yarısı bu. ne lan bu dedim gittim olmadık kızlara aşık oldum. bilerek isteyerek. beslediler beni. yazdım durdum. baktım insanlar depresyona giriyor. bende giriyom onuda yazdım. ühü ühü dedim. dedim nedir lan napıyorum burda. dedim tamam ruh halimi yazıyom en acıklısından. beni besleyenleri yazıyorum. yukarıya kafamı koydum. aynı senin ki gibi. eğik bir halde. ne bu lan dediler, kafamı koydum dedim. dedim bak kafaya nereye bakıyor aşağıdaki yazdıklarıma. ben o pozu çekeseye ne uğraştım sen biliyon mu? kel kafa sıfatınız oldu. bu sıfatlarımdan bir tanesi. bilsen ne çok sıfatım var siminya. olsun dedim yakışıyor bana. baktım anlamadı mallar. dedim insanlar kafamın içini daha iyi görsün diye 3 numaraya vurdurdum ondan sonra onuda oraya bloga koydum (mustafa topaloğlunun sözüdür bu. spiker soruyor mustafaya bey kafayı niye kazıttınız verdiği cevap aynen bu) gırgıra vurdum işi. ondan sonra onun yanına bir açıklama yazdım. dediler ehehe kız mı arıyon sen internetten kendine. dedim nediyonuz. dahada vahimini söylediler ki burda yazamıcam. bunu mu anladınız yani. kızdım. sitelerin altında footer derler, şuna aittir buna aittir izinsin kopyalamaz falan fişmakan yazar. bende yazdım "vasiyetimdir,seyrimdir,benimdir." benim lan.benim lan sizene. son ikisini yazmadım tabi:D istediğimi yazarım kimene dedim kendi kendime. hatta not aldım. gösteriştir ve depresiftiride ekleyeceğim. yaptığım şeye çuk oturuyor hani.aptal gibi yalnız eşe dosta söyledim blog yazdım girin bakın. nerdende söyledim. google bir güzel indexlemiş. dmoz.org ada ben gönderdiydim katalogla beni diye. sağolsun editör tutmuş sanat ın altında bide bak bak şiir altına yerleştirmiş beni. gözlerim yaşardı. ondan değil. sağlam okuyuculardan biri demiş la bu nasıl şiir. imla hatası dolu. virgül yok. iğrenç. olabilir dedim neyse odur. şiir, yazı işte, ileti.tuttum sağa hizaladım her satırı arapçada olduğu gibi. şiir değil, ne peki neyse ne.mubarek dedim içimden derleyici gibi eleman. hani program yazarken vardır. program yazarsın imla hatası yaparsın. noktayı unutursun,parentezi kapatmayı derleyici hatayı fırlatır suratına öküz der hata yaptın.dedim ne kafa var adamda. hep özenmişimdir bölelerine imla klavuzu gibi. derleyiciler bile bu kadar insafsız değildir hani. anlamaya çalışır ne yazdığını. makina ama, ben inanıyorum hani zımbırtınında bir ruhu var. en azından IDE denen geliştirme ortamları var. yanlış yazdın mı uyarıyor. bak burda hata yapıyon. şunu yazabilirsin falan. be mubarek bir dakkanın altında bir sürede sen ne anladın ben ne yazmışım. kız arkaşını alıp aşk filmine gitmiyon mu. ben biliyom filmin yorumunu yazmışın kendi blogunda. şimdi bu eleman yanlız mı gitmiş bu filme. ben yazınca mı batıyor sana. vesselam benim blog maceram bu. uğraştım durdum bunlarla. tepki verdim. onuda yazmaya çalıştım elverdiğince. yazamıyom artık zaten. bir yaz bin ah işit. yazsamda taslak halinde duruyor.

  sana gelince siminya. dürttüm seni, ben güzel miyim iletinin üzerine. çok salak bir cümle oldu ama ilginçlik olsun diye yazdım. aslında buradaki takip edenleride dürttüm.

  senin iletin hoşuma gitti. üstdeki kafa resmi. footera yüklediğin anlam. çünkü bende aynısını yapmaya çalıştım. blogun bir gösteriş işi olduğunu anlatmaya çalıştım. senin yaptığında bu benim yaptığımda bu. burdakilerinde. kimisi kedisini anlatır, çok sever kedisini,resmini koyar. kimisi teknolojiyi anlatır, aslında bilgisini gösterir. yemekleri anlatır, bak ne kadar hamaratım. ama özünde kişiseldir.

  GÖSTERİŞ dedim bloglamaya ama bunu farklı anlamlarda söyledim. hava atma olabilir, kedini anlatma olabilir... her anlamıda uyuyor aslında. birden fazla anlamı var yani. her durumda da soruyorum size ne zararı vardır? zaten yaptığımız bu değilmidir? blogun özü?

  Blogger,facebook,twitter,jaiku,sosyomat falanda filanda bunların hepsinin özünde bu vardır. gösteriş. facebook mesale oraya insanlar kendi resimlerini koyuyor, kimisi kedisinin(bu kedi olayı çok kafamı karıştırmıştır her yer kedi) kimisi arabasının, motorunun, dükkanının.bu aralar tatil resimleri moda. kapak olsun bu sana diye sevgilisiyle resimlerini koyanlar. şimdi ben blogumda onda birini bile yapmamışımdır bunun. bir nevi hani daha kişisel bir şey olduğu için dahada fazlasını bile yapsam olur. ama gel görkü bu resimleri koyanların. benim bir kafa resmim bile delirtmeye yetmiştir. lan suyunu çıkarmışın diyenler, ertesi gün kız beni bıraktı gitti diye (ühü ühü)kafamı ütülemişlerdir. nasıl iştir ben anlamadım. nedir bu milleti delirten. elim yüzüm düzgün, gözlerim mavi, boyum uzun o mudur? kompleksimimi beslemem? sen kedinin(gene kedi heryerde) resmini koyuyorsun bloguna. facebooka. twittera. o ne peki? desin kızlar banada çok yakışıklısın. süper romantiksin. kafamın resmine aşık olsunlar eheheh. beslesinler beni ne sakıncası var.

  aslında bu blog alemine bir haykırıştır. kesinlikle sana değil siminya. sen kazanırsın güzellik yarışmasını. olmadı beslerim merakını. akrostişde yazarım. elleşme dersen oda kabul. dedimya sen sordun ben söledim.
  kafanıda karıştırdım oda doğru. bu vesile oldu aslında. tüm bloggerların kafası karışsın. ama sanırım şimdi biraz daha netleşmiştir.

  son olarak yazdıklarım hiçbirinde nasıl anladınız bilmiyorum ama(önemli olan sizin ne anladığınız benim ne yazdığım değil) siminya sana bir eleştiri yoktur. aksine takdir vardır.

  çok uzun oldu. karışık mı oldu gene nedir? :D

  YanıtlaSil
 15. amma hata yapmışım. okurken başım ağrıdı. özür diliyorum hepinizden. sabah 3 olmuş. ondan galiba. yok gerçi her zaman yaptığım şey.

  kedilerde beni iyiden iyiye delirtmeye başladı.gece şimdi rüyamada girer bu kediler. kendini yerine kedi demişim. grrr. miyav.

  burayı düzeltiyorum. gerçi eski haliylede olur.

  GÖSTERİŞ dedim bloglamaya ama bunu farklı anlamlarda söyledim. hava atma olabilir, kendini(kediyi değil) anlatma olabilir... her anlamıda uyuyor aslında. birden fazla anlamı var yani. her durumda da soruyorum size ne zararı vardır? zaten yaptığımız bu değilmidir? blogun özü?


  kedi,kendini,kedi,kendini...

  yeter daha fazla yazmıcam.

  YanıtlaSil
 16. @mixx..kafam karışıkkende güzelim yani :))

  @ilginç isimsiz... ne buu gılgamış destanı yazmışsın ya :)) yok senden korkmadım ama ileride başıma gelebileceklerden korktum diyebilirim.İsimsiz yazılması benim için sorun değil hatta alakasız,edepsiz,baldır bacak yazılmasıda tek kaygım tehditvari yazanlardır "ben senin kim olduğunu biliyorum" vs.
  Anlatmak istediğini anladım sanırım, popüler kültüre, blog dünyasındaki rekabete, yarışa, ben harikayım dayatmasına,herkes beni merak ediyor, kıskanıyor havalarına eleştiri getiriyorsun.
  Haklı olduğun noktalar var ama abartmamak gerek; yaşadık,büyüyoruz ve öleceğiz bu kadar basit bir özeti olan hayatı basitçe yaşamak isteyenlere yol vermeliyiz, herkesin nefes almaya ihtiyacı var ve nefesini nasıl alması gerektiğine kendisi karar vermeli.Tepki göstermekte, bunlara karşı duruşta bir nefes alma biçimidir bu nedenle tepkililerede saygım sonsuz.

  YanıtlaSil
 17. ah siminya ah destan yazdım ama boşa yazdım. sen gene üstüne alındın. ben güzelmiyim. gayet insanı bir meraktır. teyit edilme duygusu. bende dedim ki sana güzelsin. teyit ederim seni her zaman.

  demem şu, bir insan sana kedisini(miyav) teyit ettiriyor. herkesde ah ne güzelmiş çok sevimli diyor. bilgisini teyit ettiriyor. vaybe diyor herkes ne bilgili eleman. kültürünü teyit ettiriyor.
  kütüphane gibi adam diyorlar. bu tabi üstü kapalı bir şekilde oluyor. atıyorum teknik bir konuda yazıyorsun. kalkıp biri yorum yapıyor. süper olmuş yaw. diğeri geliyor hakkaten ya iyimiş falan. şimdi bu adam niye yazıyor bunu. milleti bilgilendirmek gibi bir misyon mu edinmiş kendine. yalan. kendini farklı bir şekilde onaylatıyor, gösteriyor. gayet insanı ve normal bir durum. bunda anormal bir durum yok. sen örnek vermişsin. warez site yaptın mesale. hocam büyüksün diyorlar. nerden buluyon bunları. falanda filanda. bu övgü, teyit, onaylanma ya da her neyse işte. gerçek hayattada olur blogtada olur farklı şekillerde. ama gel gelelim bunları gayet normal ve teyit edilmesi övülmesi gereken şeyler olarak gören bu insanlar, bir kızın güzelliğini teyit etmiyorlar. senin gibi. baktım yorumlara biriside çıkıp dememiş bu kız güzel diye. gerçek hayatta da anladığım kadarıyla. öyle değil mi siminya. sen o yazıda bundan bahsetmiyormusun? sende demişin ya ben çirkinmiyim. tereddüte düşürmüşler seni.
  işte burası can alıcı bir nokta.

  ben onu anladım. ya da o yazıdan bunu çıkardım. abarttım destan yazdım.

  yorumlarda @akturk sadece bakarız demiş.sanırım anlıyor güzelden. gerçi kendide demiş ben anlarım güzelden diye hatta teyitte ederim diyor :D onun üstüne yazdım zaten güzelsin diye. gerekirse bende teyit ederim. insanı bir duyguyuda teyit ederim. diyorum ki siminya diğerleri niye doğrulamıyor.

  bu kadar zor mu iki satır yazmak. güzelsin siminya demek.
  daha açık nasıl yazabilirim. dayatacam siminya. güzelliğinide dayatacan. onaylatacan. duygunuda dayatacan onuda onaylatacan. sert oldu biraz ama. napim. gidip tam tersinden anlıyorsun siminya. ben sana budur blog diyorum yap alasını diyorum, destan yazıyorum olmuyor, abartıyoum olmuyor.
  daha nasıl açık yazabilirim. bıktım diyorum kedilerden, kültürden, bilgiden. kendini yaz diyorum. kendinizi yazın diyorum.varsın gösteriş desinler. varsa kedinizi(miyav) yazın. (umarım yoktur kedileri yerden yere vurdum. mecazi anlamda yani :D)istediğinizi yazın. kimseyede soracak değilsiniz zaten ne yazacağınızı. ama birisi tutupta kendini yazdığında yerden yere vurmayın. bu arada kedileride(miyav) yerden yere vurmayın.

  "kedi,kendi çok sevdim ben bu iki kelimeyi."
  yeni sloganım olsun bu benim. arasında sadece tek bir harf farkı var. lütfen dikkat.

  bu arada isimsiz yazdım çünkü google u sevmiyorum. habire indexliyor beni heryerde. sinir oluyorum. korkutuyor insanı siminya. senide indexlemiş. ordan tanıyom seni. yoksa çevrenden birisi değilim. burdakileride tanımıyorum. geziyom ölesine bloglarda var mı ilginç bir şeyler yazan diye. için rahat olsun. ne sapığın ne hackerınım. bakkalda değilim @ukturk :D ama allah var benim bakkal iyi adamdır. bakkalara sevgiler bu arada. google indexler. bakkal yazarlar ben çıkarım uğraşmayayım bide onlarla.google a diyorum indexeleme beni dingil!. zibille şeyle ilişkilendirmiş beni. ilahi google. bana gıçık olan biri husisi mi yapıyor şüphelenmiyor değilim hani.

  güzel bir yazıydı siminya. uzun zamandır beni düşünmeye sevkeden bir yazı olmamıştı.benim için baya bir beyin cimlastiği oldu. umarım senin ve burdakiler içinde öyle olmuştur. baya bi abarttım doğrudur. sevgi ve saygılarımı sunuyorum. sana ve burdaki diğerlerine. yumuşak bir şekilde bitirip, google beni indexlemeden kaçıyorum.

  YanıtlaSil
 18. Süper karışım:)
  Çok güzel yazı ya:)
  İyi geceler...

  YanıtlaSil
 19. isimsiz ilk yazında bişiler anlattığını düşünmüştüm ama bu yazıda gördüm ki sadece kelimeleri yanyana dizmişsin. Bırak isteyen bilimden bahsetsin isteyen kedisinden isteyen güzelliğinden. Kimi övünmek için yazar kimi dövünmek için kimi rahatlamak için. herkesi taşa topa tutmuşun ama sen bu yorumu neden yaptın. isimsiz de olsa bi boy gösterisine çıkmışın. tamam sen zekisin, güzelden anlıyosun, çekicisin, yakışıklısın, iyi yazıyon. Herşeyden önemlisi farklısın. Bizim göremediğimiz şeyleri görüyosun. müthişsin isimsiz.
  Ayrıca siminyanın güzel veyahut çirkin olduğuna dair bi kanıya hemde senin deyiminle kesin bi kanıya burdakilerin nerden ve nasıl varmasını bekliyosun? benim kanım şu, birşeyden emin olamayanlar onaylanmaya ihtiyaç duyarlar. Siminyanın güzelliğini onaylatmaya ihtiyaç duğduğunu hiç sanmıyorum hatta biliyorum.

  YanıtlaSil
 20. bu ne yahu...önceden yorum yapmak için rezervasyon mu gerekiyor beee. hayır isimsiz bir yazmışpir yazmış benim hepten kafam karıştı yahu :))

  YanıtlaSil
 21. beenmaya..valla isimsiz güccük dilimi afiyetle yedirdi bana, böyle uzun yazanların harcandığını düşünürüm nedense,yazmak hele yazılan upuzun bir yazıysa çok karmaşık bir iştir başını sonuna bağlamak,ana fikir oluşturmak, derdini net anlatabilmek yazı uzadıkça zorlaşır takdir ediyorum isimsiz kediseverimizi :P

  @ İsimsiz..Şimdi yine beni anlamıyorsun siminya diyeceksin biliyorum, zorlanıyorum itiraf ediyorum.
  Antonun dediği gibi ben o yazımda bana güzel deyin diye bir beklenti içinde değildim ki.Çok sorardım bu soruyu güzellik yarışmalarına katılmak için sebep arardım,dudağımın güzelliğine güvenip yarışmayı kazanacağımı düşünürdüm vs diyerek , ne kadar boş düşündüğümü ve saf olduğumu anlatmaya çalıştım.
  Buradaki bir kaç kişi dışında beni gören olmadı insanlar görmedikleri birine neden "sen güzelsin" desinler ki ? bu yalan olmaz mı ?
  Blog yazmamın nedenide takdir edilmek değil mesela bizimpunto ile ilgili yazımda mahkemeye verilmekle tehdit edildim demekki tepki alma beklentiside taşıyorum, zaman zaman takdir edilip "sen harikasın" denmesinden ziyade tepki almayıda istiyorum arada bir acı yemek sesi güzelleştirir.

  Google'ın indekslemesine bu kadar kızmanı anlayamadım, bana eğlenceli geliyor düşünsene at diyorsun "at" arayanlar geliyor "ot" diyorsun ot çok komik :))

  YanıtlaSil

Social Profiles

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn Email Pinterest

sen kaç yiğidim, ben bunları oyalarım

Blog Archive

Popular Posts

.

.
Powered by Blogger.

Follow by Email

PROFİLİMİN AZCICIĞINI GÖRÜNTÜLE
AZ DAHA GÖRÜNTÜLE
SONRA BİRAZ DAHA

Kimsenin benimle ilgilenmediğini anladığım zaman 16 yaşındaydım. Hayatımda ilk kez bir şeyi doğru anlamıştım. İnan bana seninle de ilgilenmiyorlar. Başına gelenler sana ceza ya da ödül olsun diye değil. Hepimiz öleceğiz ve cehenneme gideceğiz. İskender dünyayı aldı ve şimdi tek hatırlanan gay olduğu. Marie Curie laboratuarda çürüdü. Ne geliyor gözünün önüne frijit bir bakire, hayır aslında evliydi. Kimin umrunda ?
Demeye çalıştığım da bu zaten. Bırak ansiklopediler senden bahsetmesin, popüler olma, 2150 yılında Google’da adın çıkmasın, üst geçide ismini yazmasınlar. Ah ne gam!
Beş sene önce hayal ettiğin durumda mısın ? Ya da beş sene sonra hayallerin gerçek olur mu sence ? Önemsiz olduğunu kabullen, mızıldamayı bırak!

Clicky Web Analytics

online

Copyright © Siminya | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes - Published By Gooyaabi Templates | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com